Țeluni - Me = Sărută-mă - Mimi Nikolova* - Bella Pupa (Vinyl)


Download Țeluni - Me = Sărută-mă - Mimi Nikolova* - Bella Pupa (Vinyl)
1963


Sitemap

Ich Bin Mein Haus (Tube & Berger - Mein Haus Ist Dein Haus Remix) - Rosenstolz - Ich Bin Mein Haus (, I Started A Joke - Tony Fabian E As 12 De Ouro - Tony Fabian E As 12 De Ouro (Vinyl, LP), Groovy Kind Of Love - Phil Collins - Love Songs: A Compilation... Old And New (CD), Wartime! (Its Time 2 Go Now) - theStart - Ciao, Baby (CD, Album), Hot Pizza Rag - Pete Kellys Big 7*, The Tuxedo Band, Alberts Radioland Piano - Pete Kellys Blues (Th, Single Life (Remix), Tormentor, Moonlight Cocktails - Rivieras* - Moonlight Cocktails (Vinyl), Exactly Like You - B.B. King, György Ligeti - Polar Music Prize 2004 (CD), P. Diddy feat. Nicole Scherzinger - Come To Me (CD), Brainwork Part 2

9 comments

  1. Apr 21,  · Njihuni me shtepite luksoze te vipave shqiptare. By. admin - April 21, 0. Share on Facebook. Tweet on Twitter. Të gjithëve na ka shkuar në mendje që të shohim nga afër shtëpitë e vipave tanë, si janë arreduar në ambientet e brendshme dhe në oborret e tyre gjigante apo pishinat që ata kanë afër shtëpive.
  2. Mimi, me shajakun nisi të realizonte veshje, kapela, çanta, aksesorë si vëthë, varëse, byzylykë, këpucë dhe lodra për fëmijë, por kuptoi se mund të bënte më shumë se kaq. Zbuloi dhe u apasionua pas pikturave murale në telajo tekstili. Aktualisht është e pranishme me produktet e saj në disa vende të Europës si Angli, Itali.
  3. Arshiva me e madhe e Muzikes Shqipe, tek ne mund te ndegjoni ose shkarkoni mbi 25, kenge shqip te gjitha koherave dhe zhandreve, mp3 shqip
  4. Sep 04,  · "Tumankuqe moj belhollë, ma bën me sy, ma bëj me dorë". Me siguri të gjithë i kemi dëgjuar vargjet e kësaj kënge nëpër gëzime familjare, por a e dini në të vërtetë se për cilat tumankuqe bëhet fjalë? Hap pas hapi Linda na tregon këtë magji të etnografisë shqiptare.
  5. Po zhvillohet nata finale e Eurovizionit sonte, ku po performojnë shtete të ndryshme të botës, mes tyre edhe Shqipëria, raporton Periskopi. Tash gati krejt në fund të natës, ishte një surprizë e këndshme për adhuruesit e këtij festivali. Është këngëtarja me famë botërore, Madonna që u shfaq për të performuar sonte. Kujtojmë që Shqipëria po [ ].
  6. Fjala është për hit këngëtaren Tayna, e cila me këtë pozë defenetivisht për momentin është lulja më seksi në estradë. View this post on Instagram A post shared .
  7. Gjithmonë na befason me fuqinë e natyrës, nëpërmjet pamjeve të rralla të mjediseve apo fenomeneve shkatërruese që mbartin në vetvete forcë të pamatshme. LEXO EDHE: 'Për ata që duan të më shohin me kaçurrela'/ Kristaq Papa publikon foto kur ishte i ri: Po ua plotësoj dëshirën.
  8. Të gjithë jemi në kërkim të lumturisë! Të gjithë do të donim të jetonim paqësisht dhe qetësisht! Të gjithë do të donim të kishim një jetë plot gëzim. Por shpesh nuk është e lehtë Sot, do të ndajmë me ju pesë sekrete lumturie nga njeriu i dytë më i pasur në botë, Bill Gates. Ai [ ].
  9. Nëse jeni lloj i personit i cili shkon në lulishte dhe blen lule për tualetin vetëm se në kuzhinë nuk keni më hapësirë, atëherë kemi lajme të këqija për ju: jo secila bimë lulëzon njëjtë në të njëjtin ambient. Mendojeni mirë, shtëpia juaj është e mbushur me dhoma të cilat kanë nivele të ndryshme të [ ].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *